Greencoat | Ekip
21911
page,page-id-21911,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
142

Mentör Görüşmesi

18

Proje Danışmanı

13

Basılı Yayın Makalesi

3

İleri Teknoloji Ödülü

team_image
Kurucu Ortak, Geliştirici

Mehmet Cemil Aktaş

Peyzaj Mimarı (ZKÜ)
Kentsel tasarım alanında Türkiye'nin önde gelen firmasında çalışan Aktaş, ulusal çapta düzenlenen mimari yarışmalardan 10'un üzerinde ödül almıştır. Master eğitimine Peyzaj Mimarlığı’nda devam etmektedir.

team_image
Kurucu Ortak, Geliştirici

Pınar Kesim

Mimar (ODTÜ)
İnşaat sektörü için AR-Ge çalışmaları yürüten Kesim, ulusal çapta düzenlenen mimari yarışmalardan bir çok ödül kazanmıştır. Lisans eğitiminin ardından başladığı Kentsel Tasarım masterını sürdürmektedir.

team_image
Kimyasal Geliştirme

Emir Çağrı Ertürk

Kimya Mühendisi (ODTÜ)
İnovasyon projelerinin kimyasal gelişim, ürün geliştirme ve süreç yönetimi aşamalarında çalışmalar yürüten Ertürk, geliştirdikleri inovotif projeler ile çeşitli alanlarda ödül alarak çalışmalarını desteklenmiştir.

team_image
Statik Geliştirme

Pelin Kesim

İnşaat Mühendisi (ODTÜ)
Ürünün gelişimi aşamasında ihtiyaç duyulan mekanik ve statik çözümlerde yenilikçi yaklaşımlar sunan Kesim, sürdürülebilir yapı tasarımları üzerine çalışmakta ve lisans eğitimine devam etmektedir.